KINDERBALE

od 50 zł do 100 zł


Przeszklona, pięknie przystrojona sala oraz urokliwy, zielony teren wokół restauracji to wręcz idealne miejsce na zorganizowanie urodzin Twojego dziecka lub innego specjalnego wydarzenia z udziałem najmłodszych. Z myślą o nich przygotowaliśmy całe mnóstwo atrakcji, które umilą im czas spędzony na przyjęciu. W naszej restauracji dzieci poczują się jak w bajce. W czasie trwania zabawy nie będą obowiązywać sztywne reguły, dzięki czemu dzieci będą mogły swobodnie bawić się i biegać. Specjalnie wygospodarowane, odpowiednio zabezpieczone i przystosowane dla dzieci miejsce pozwoli im spędzać czas na świeżym powietrzu, gdzie znajdą trampoliny, huśtawki i dobrze zaopatrzony plac zabaw.

Chcesz zaoszczędzić czas i przede wszystkim uniknąć stresu związanego z organizacją imprezy dla swojego dziecka? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Wystarczy, że wyrazisz chęć organizacji kinderbalu, a my troskliwie zadbamy o udaną zabawę dla najmłodszych. W czasie trwania imprezy będziesz mógł odprężyć się i z boku obserwować, jak doskonale milusińscy bawią się pod okiem profesjonalnych i doświadczonych animatorek.

Zastanawiasz się o jakiej porze dnia zorganizować kinderbal? Lepiej będzie zorganizować przyjęcie o poranku, w południe czy może wieczorem? Wybierz godzinę rozpoczęcia dziecięcej imprezy na taki moment dnia, kiedy Twoja pociecha będzie w możliwie najlepszym humorze. Jeśli Twoje dziecko śpi w ciągu dnia to musisz wziąć to pod uwagę w przypadku ustalania godziny rozpoczęcia przyjęcia. Wszystkie dzieci uczestniczące w zabawie muszą być wypoczęte i wyspane. Tylko pełne sił maluchy będą miały siły by korzystać z przygotowanych przez nas atrakcji.

Kinderbale to zupełnie nowy poziom organizacji przyjęć dedykowanych najmłodszym. Naszym zadaniem jest przygotowanie imprezy, która pozostanie w pamięci Twojego dziecka do końca życia. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby przyjęcie było w 100% udane i żebyś Ty nie musiał zbytnio angażować się w jego organizację. Gwarantujemy dziesiątki różnych atrakcji, które umilą maluchom czas spędzony w naszej restauracji.

Na przyjęciu urodzinowym dziecka nie może zabraknąć tortu. Jaki powinien być tort urodzinowy na kinder party? Przede wszystkim kolorowy, słodki i smaczny. Jego przygotowanie możesz pozostawić nam lub samodzielnie możesz zatroszczyć się o urodzinowe ciasto, a my podamy je w momencie, który uznasz za najbardziej odpowiedni.

Restauracja Winny Garaż to idealne miejsce na spotkania z najmłodszymi. Czas spędzony u nas da Ci odrobinę wytchnienia w codziennej opiece nad dziećmi, a Twoja pociecha na długo zapamięta zorganizowane specjalnie dla niej przyjęcie z udziałem najbliższych mu osób, koleżanek i kolegów.

Kinderbale pod Warszawą to doskonały wybór. Piaseczno, Dobiesz, Góra Kalwaria to świetna lokalizacja i przyjazna dzieciom okolica.

Zachęcamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów.


winny_graz_logo