fbpx

KINDERBALE

od 50 zł do 100 zł


Przeszklona, pięknie przystrojona sala oraz urokliwy, zielony teren wokół restauracji to wręcz idealne miejsce na zorganizowanie urodzin Twojego dziecka lub innego specjalnego wydarzenia z udziałem najmłodszych. Z myślą o nich przygotowaliśmy całe mnóstwo atrakcji, które umilą im czas spędzony na przyjęciu. W naszej restauracji dzieci poczują się jak w bajce. W czasie trwania zabawy nie będą obowiązywać sztywne reguły, dzięki czemu dzieci będą mogły swobodnie bawić się i biegać. Specjalnie wygospodarowane, odpowiednio zabezpieczone i przystosowane dla dzieci miejsce pozwoli im spędzać czas na świeżym powietrzu, gdzie znajdą trampoliny, huśtawki i dobrze zaopatrzony plac zabaw.

Chcesz zaoszczędzić czas i przede wszystkim uniknąć stresu związanego z organizacją imprezy dla swojego dziecka? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Wystarczy, że wyrazisz chęć organizacji kinderbalu, a my troskliwie zadbamy o udaną zabawę dla najmłodszych. W czasie trwania imprezy będziesz mógł odprężyć się i z boku obserwować, jak doskonale milusińscy bawią się pod okiem profesjonalnych i doświadczonych animatorek.

Zastanawiasz się o jakiej porze dnia zorganizować kinderbal? Lepiej będzie zorganizować przyjęcie o poranku, w południe czy może wieczorem? Wybierz godzinę rozpoczęcia dziecięcej imprezy na taki moment dnia, kiedy Twoja pociecha będzie w możliwie najlepszym humorze. Jeśli Twoje dziecko śpi w ciągu dnia to musisz wziąć to pod uwagę w przypadku ustalania godziny rozpoczęcia przyjęcia. Wszystkie dzieci uczestniczące w zabawie muszą być wypoczęte i wyspane. Tylko pełne sił maluchy będą miały siły by korzystać z przygotowanych przez nas atrakcji.

Kinderbale to zupełnie nowy poziom organizacji przyjęć dedykowanych najmłodszym. Naszym zadaniem jest przygotowanie imprezy, która pozostanie w pamięci Twojego dziecka do końca życia. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby przyjęcie było w 100% udane i żebyś Ty nie musiał zbytnio angażować się w jego organizację. Gwarantujemy dziesiątki różnych atrakcji, które umilą maluchom czas spędzony w naszej restauracji.

Na przyjęciu urodzinowym dziecka nie może zabraknąć tortu. Jaki powinien być tort urodzinowy na kinder party? Przede wszystkim kolorowy, słodki i smaczny. Jego przygotowanie możesz pozostawić nam lub samodzielnie możesz zatroszczyć się o urodzinowe ciasto, a my podamy je w momencie, który uznasz za najbardziej odpowiedni.

Restauracja Winny Garaż to idealne miejsce na spotkania z najmłodszymi. Czas spędzony u nas da Ci odrobinę wytchnienia w codziennej opiece nad dziećmi, a Twoja pociecha na długo zapamięta zorganizowane specjalnie dla niej przyjęcie z udziałem najbliższych mu osób, koleżanek i kolegów.

Kinderbale pod Warszawą to doskonały wybór. Piaseczno, Dobiesz, Góra Kalwaria to świetna lokalizacja i przyjazna dzieciom okolica.

Zachęcamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów.


winny_graz_logo