Chrzciny i komunie

Chrzciny to okazja do pierwszego spotkania nowo narodzonego dziecka z całą rodziną. Spotkanie w gronie najbliższych zorganizowane w restauracji Winny Garaż sprawi, że dla wszystkich ten czas będzie wyjątkowy i piękny.

Napisz do nas

5 + 14 =

Chrzciny i Komunie w Winnym Garażu

Elegancko przystrojone wnętrze, przepełnione malowniczą zielenią otoczenie, wykwintna kuchnia i profesjonalna obsługa gwarantują niepowtarzalną atmosferę w trakcie trwania chrzcin. I nawet jeśli główny bohater imprezy nie będzie pamiętał tego ważnego dla niego dnia, po latach rodzina przypomni mu szczegóły całej uroczystości, które utkwią im w pamięci na długo.

Komunie i Chrzciny szyte na miarę

Nasz lokal to także idealne miejsce do zorganizowania Pierwszej Komunii, czyli jednego z najważniejszych dni w życiu dziecka. Niezapomniane przyjęcie urządzone w gronie najbliższych pozwoli dziecku celebrować tę ważną dla niego chwilę. Wiosenne słońce, piękna pogoda, bujna zieleń, w połączeniu ze stylowym wnętrzem, wyśmienitą kuchnią i adekwatną do uroczystości oprawą sprawią, że przyjęcie komunijne w takich okolicznościach z pewnością na długo zapisze się w pamięci nie tylko dziecka, ale także wszystkich zaproszonych gości.

Oferujemy specjalne Menu Komunijne, komponowane indywidualnie z Szefem Kuchni. Z wielką przyjemnością udzielimy rady w kwestii wyboru potraw na uroczystość. Przyrządzeniem wybranych przez Państwa dań zajmie się doświadczony kucharz, spod którego ręki wychodzą najsmaczniejsze potrawy. Nasze menu przygotowywane jest w zależności od pory roku. Pracujemy wyłącznie na sezonowych, najwyższej jakości produktach, które są świeże i pochodzą od lokalnych dostawców. Jesteśmy otwarci na sugestie w kwestii przyrządzanych przez nas dań. Chętnie zrealizujemy wszystkie kulinarne fantazje, które będą rozkoszą dla podniebienia i umilą chrzciny lub pierwszą komunię.

Usługi

W ramach oferty komunijnej dodatkowo zapewniamy:

 

plac zabaw dla najmłodszych i muzyka w tle

ciasta własnego wypieku

napoje bez ograniczeń – kawa, herbata, soki, woda, napoje gazowane

możliwość zakupu alkoholu

dekoracyjne świece na stoły

białe bieżniki na sto

świeże cięte kwiaty

miejsca parkingowe dla wszystkich gości

Gwarancja udanej rodzinnej imprezy

Stylowy, prosty, a zarazem elegancki wystrój wnętrza, otwarta kuchnia i profesjonalna obsługa uczynią ważne dla dziecka spotkanie niezapomnianym w oczach nie tylko jego, ale także wszystkich zaproszonych z tej okazji gości.

Restauracja Winny Garaż pod Warszawą to doskonałe miejsce na organizację chrzcin i komunii. Celebrowanie ważnych rodzinnych chwil to wręcz konieczność i niesamowite wspomnienia dla wszystkich uczestników spotkania. Piaseczno, Dobiesz, Góra Kalwaria to miasta, gdzie nasze lokale położone są w zacisznym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku, co zdecydowanie sprzyja organizacji tego typu spotkań.

Oferty ustalamy indywidualnie na spotkaniu lub drogą mailową w przypadku gdy rodzic
musi zająć się pociechą. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca przebiegała w miłej dla wszystkich atmosferze.

Zachęcamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów.