Konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe

Restauracja Winny Garaż to idealne miejsce dla ludzi biznesu. Organizacja konferencji, szkoleń i biznesowych spotkań to nasza specjalność. Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzenie konferencji i wszelkiego rodzaju spotkań o charakterze biznesowym było z naszą pomocą jeszcze wygodniejsze, niezależnie od liczby osób w nich uczestniczących i czasu trwania.

14 + 2 =

Szkolenia i Konferencje w Winnym Garażu

Restauracja Winny Garaż to idealne miejsce dla ludzi biznesu. Organizacja konferencji, szkoleń i biznesowych spotkań to nasza specjalność. Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzenie konferencji i wszelkiego rodzaju spotkań o charakterze biznesowym było z naszą pomocą jeszcze wygodniejsze, niezależnie od liczby osób w nich uczestniczących i czasu trwania. Zapewniamy indywidualną obsługę umożliwiającą uzyskanie optymalnych rezultatów w ramach organizowanych spotkań, co skutkuje bezproblemową realizacją ich pełnego programu.

Imprezy szyte na miarę

W zależności od indywidualnych preferencji proponujemy różnorodny układ stolików. Ilość uczestników organizowanego spotkania pozostaje do określenia w trakcie ustalania szczegółów. Z naszej strony zapewniamy przygotowanie sali i krzeseł do spotkania, a także stworzenie pełnego zaplecza technicznego. Postaramy się spełnić wszelkie Państwa oczekiwania względem organizowanego spotkania. Będziemy czuwać nad przebiegiem całego wydarzenia i na bieżąco wprowadzać niezbędne zmiany.

W trakcie konferencji czy szkoleń warto zapewnić ich uczestnikom ciepły posiłek lub sycące przystawki, które dodadzą wszystkim sił i umożliwią czynne uczestnictwo w spotkaniu. Z wielką przyjemnością przygotowujemy dla Państwa obiad lub wybrane przekąski. Służymy radą w kwestii ich wyboru. Z wielką chęcią zaproponujemy menu biznesowe, najczęściej wybierane przez naszych gości. Przyrządzeniem wybranych potraw zajmie się doświadczony kucharz, spod którego ręki wychodzą najsmaczniejsze dania. Nasze menu przygotowywane jest w zależności od pory roku. Pracujemy wyłącznie na sezonowych, najwyższej jakości produktach, które są świeże i pochodzą od lokalnych dostawców. Jesteśmy otwarci na sugestie w kwestii przyrządzanych przez nas dań. Z wielką chęcią zrealizujemy Państwa życzenia, które uprzyjemnią organizowane spotkanie.

Usługi

Podczas spotkań możemy Państwu zaproponować zestaw konferencyjny obejmujący
serwis kawowy w czterech różnych wersjach dostosowanych do potrzeb klienta.

Piękny ogród

Organizację spotkania przy Grillu na świeżym powietrzu

Sala

Komfortową salę wyposażoną w projektor oraz TV

Bezpłatny Internet

Oferujemy dostęp do bezpłatnego WiFi dla wszystkich Gości Restauracji

Transport

Transport Gości z Warszawy i okolic do Restauracji

Gwarancja udanej imprezy

Perfekcyjnie przygotowane spotkanie biznesowe przekłada się na późniejsze sukcesy zawodowe i nie tylko. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby towarzysząca konferencji czy szkoleniu atmosfera sprzyjała pracy i zachęcała uczestników do czynnego uczestnictwa w spotkaniu.

Oferowana przez nas lokalizacja pod Warszawą to miejsce doskonałe do zorganizowania spotkania najwyższej rangi. Z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, każda konferencja czy szkolenie przebiegnie w miłej i przyjemnej atmosferze. Piaseczno, Dobiesz, Góra Kalwaria to świetna lokalizacja i spokojna okolica, wprost idealna do urządzania spotkań biznesowych.

Zachęcamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów.