Imprezy dla firm

Położona w bliskim sąsiedztwie takich miejscowości, jak Konstancin Jeziorna, Piaseczno oraz Góra Kalwaria, restauracja „Winny Garaż” stanowi świetne miejsce nie tylko na imprezy okolicznościowe w gronie rodziny i przyjaciół. W naszym lokalu organizujemy także bankiety firmowe, zapewniając wyjątkową atmosferę, która sprzyja integracji pracowników i gwarantuje niepowtarzalny klimat. Dysponujemy stylową salą bankietową, wyposażoną w TV i rzutnik oraz miejscem na organizację spotkania przy grillu na świeżym powietrzu.

Naszym Gościom proponujemy liczne udogodnienia, w tym między innymi:

  • wcześniejsze ustalenie specjalnego menu,
  • świeże, smaczne dania kuchni polskiej przygotowywane na konkretną godzinę,
  • układ stolików dostosowany do preferencji Gości,
  • nowoczesne zaplecze techniczne,
  • profesjonalną i kompleksową obsługę gastronomiczną,
  • inne, zgodne z indywidualnymi życzeniami Gości.

Niewątpliwym atutem naszego zespołu jest elastyczność. Dzięki specyfice lokalu jesteśmy w stanie organizować zarówno kameralne bankiety do kilkunastu osób, jak również większe przyjęcia firmowe. Nowocześnie zaaranżowane wnętrza, znakomita kuchnia, a także plasujący się na najwyższym poziomie serwis sprawiają, że w restauracji „Winny Garaż” można z sukcesem zorganizować każdą imprezę firmową, bez wyjątku.

Zapewniamy profesjonalną pomoc w wyborze menu na bankiet, które dopasujemy do Państwa życzeń. Wszystkie serwowane dania przygotowujemy w oparciu o świeże i starannie wyselekcjonowane produkty, dbając zarówno o niepowtarzalny smak, jak również i o estetykę potraw.