fbpx

KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE

od 120 zł do 200 zł


Chciałbyś uczcić ostatnie chwile swojej wolności w miłej atmosferze? Zapraszamy do organizacji wieczoru panieńskiego / kawalerskiego! Czas przed samym ślubem i weselem to dobra okazja do zorganizowania spotkania w gronie bliskich Ci osób i odrobiny szaleństwa. Wieczory panieńskie i kawalerskie to imprezy, które na stałe zagościły w ślubnych kalendarzach. Przed uroczystością zaślubin nie siedź w domu i nie stresuj się tylko celebruj wolność z przyjaciółmi i znajomymi!

Z wielką przyjemnością weźmiemy na siebie organizację wieczoru, by Pan lub Pani Młoda mogli wreszcie się zrelaksować i odetchnąć od masy ślubnych przygotowań. Zdajemy sobie sprawę, że ślub i wesele to niemały stres i nerwy dla samych zainteresowanych, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby chociaż ta ostatnia impreza w stanie wolnym nie musiała spędzać im snu z powiek.

Restauracja Winny Garaż to idealne miejsce, aby zrelaksować się, poszaleć i miło spędzić czas. Na życzenie Pani lub Pana Młodego możemy zorganizować imprezę w wybranym przez niego motywie przewodnim, na przykład w rytmach pop, w klimacie hawajskim, balangę z lat 80’ itp. Udekorujemy salę w wybranej przez organizatora tematyce i postaramy się, aby atmosfera i klimat imprezy były takie, jakich życzy sobie nasz Gość. Służymy pomocą w kwestii wyboru dodatków, możemy wybrać je osobiście, jak również ich przygotowaniem mogą zająć się sami organizatorzy spotkania.

Menu będzie zgodne z duchem imprezy, a restauracja zostanie wzbogacona o tematyczne dodatki. Wieczór panieński ani kawalerski nie obejdzie się bez smakołyków, które uprzyjemnią wszystkim to małe szaleństwo. Z wielką przyjemnością pomożemy Państwu w doborze adekwatnych do motywu przyjęcia dań i doradzimy jakie przystawki powinny pojawić się na stołach. Oferujemy specjalne menu, komponowane indywidualnie z Szefem Kuchni. Chętnie zrealizujemy wszystkie kulinarne fantazje i zachcianki, a przygotowane zgodnie z poczynionymi ustaleniami potrawy będą rozkoszą dla podniebienia konsumujących je gości. Przyrządzeniem wybranych przez Państwa dań zajmie się doświadczony kucharz, spod którego ręki wychodzą kulinarne dzieła sztuki. Jednocześnie pragniemy poinformować, że nasze menu przygotowywane jest w zależności od pory roku. Pracujemy wyłącznie na sezonowych, najwyższej jakości produktach, które są świeże i pochodzą od lokalnych dostawców. Jesteśmy otwarci na sugestie w kwestii przyrządzanych przez nas dań. Naszym priorytetem jest zorganizować taką imprezę, którą Pani lub Pan Młody, jak również zaproszeni przez nich goście będą wspominać przez lata.

Zapewniamy, że nasza restauracja to idealne miejsce na imprezę i pożegnanie się ze stanem wolnym. Gwarantujemy, że to co wydarzy się w czasie wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego stanie się dla wszystkich tajemnicą. Piaseczno, Dobiesz, Góra Kalwaria to miasta, które sprzyjają organizacji tego typu imprez.

Zachęcamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów.


winny_graz_logo