Imieniny, urodziny czy rocznica ślubu!

to dobre okazje do zorganizowania spotkania w gronie najbliższych Ci osób. Czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi to najlepszy sposób, aby uczcić ważną dla Ciebie okazję.

 

Rezerwuj

Restauracja Winny Garaż przygotowała specjalnie dla Państwa propozycje zorganizowania wspaniałego przyjęcia.

Każdą ważną uroczystość należy świętować przy torcie. Mogą Państwo zorganizować go we własnym zakresie, jak również istnieje możliwość zamówienia tortu u nas. Wypiek na specjalne życzenie przygotuje nasza babcia Halinka. Smaczny, kolorowy, przepięknie ozdobiony tort pozwoli w pełni celebrować tę wyjątkową dla Państwa chwilę. W okresie letnim szczególnie polecamy tort bezowy z sezonowymi owocami i masą mascarpone, który jest istną rozpustą dla podniebienia.

Z wielką przyjemnością przygotujemy dla Państwa także obiad, kolację czy wybrane przez Państwa przystawki. W naszym kraju przyjęło się, że udanemu przyjęciu musi towarzyszyć smaczne jedzenie. Nasze menu przygotowywane jest w zależności od pory roku. Pracujemy wyłącznie na sezonowych, najwyższej jakości produktach, które są świeże i pochodzą od lokalnych dostawców. Jesteśmy otwarci na doświadczenia kulinarne naszych gości i ich propozycje w zakresie przygotowywanych dań. Chętnie zrealizujemy wszystkie kulinarne fantazje, które będą rozkoszą dla podniebienia.

Uroczystość imieninowa czy urodzinowa będzie obsługiwana przez zespół doświadczonych kucharzy i profesjonalnych kelnerów charakteryzujących się wysoką kulturą osobistą. Na twarzy naszej kadry zawsze gości uśmiech, co przyczyni się do stworzenia iście domowej atmosfery. Jesteśmy otwarci w kwestii dekoracji sali, możemy zrobić to my, jak również mogą Państwo pokusić się o udekorowanie sali we własnym zakresie. Sala zostanie przystrojona według Państwa indywidualnych upodobań.

Jeśli zdecydują się Państwo zaprosić na przyjęcie dzieci, to naszym zadaniem będzie zadbać o to, żeby spędziły one w naszej restauracji miło czas. Zapewnimy wiele ciekawych atrakcji, dzięki którym najmłodszych pochłonie świetna zabawa, a Państwo będą mogli w spokoju porozmawiać. Restauracja Winny Garaż zajmuje się także organizacją kinderbali, dlatego w przypadku zainteresowania z przyjemnością zorganizujemy fantastyczną imprezę urodzinową nie tylko dla Ciebie, ale również dla Twojej pociechy.

Stylowy, prosty, a zarazem elegancki wystrój wnętrza, otwarta kuchnia i wzorowa obsługa sprawią, że przygotowane przyjęcie na długo pozostanie w pamięci Twojej i zaproszonych przez Ciebie gości.

Uroczystość urodzinowa czy imieninowa zorganizowana pod Warszawą to doskonały sposób na uczczenie ważnych dla Państwa chwil. Piaseczno, Dobiesz, Góra Kalwaria to świetna lokalizacja i spokojna okolica, w której każda impreza będzie udana.

Zachęcamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów.


winny_graz_logo