PRZYJĘCIA WESELNE


Marzy Ci się niepowtarzalny ślub i  i jedyne w swoim rodzaju wesele? Organizując uroczystość w naszym plenerze możesz zrealizować swoje pragnienia!

Posiadamy specjalnie przygotowaną przestrzeń pośród zieleni i kwiatów, gdzie każda ceremonia będzie piękna i niezapomniana. Dobór odpowiednich dekoracji nada miejscu wyjątkowy klimat i wprawi obecnych na uroczystości gości we wspaniały nastrój.

Po magicznej uroczystości zapraszamy zgromadzonych gości na przyjęcie weselne do restauracji lub na przyjęcie w plenerze. Latem miejsce przeznaczone na organizację uroczystości weselnych wygląda jak zaczarowane i wszyscy doceniają jego urok. Teraz i Ty możesz poczuć magię tego miejsca.

Z wielką przyjemnością zorganizujemy Państwu obiad weselny na miarę Waszych oczekiwań. Wszystko zostanie zorganizowane wedle Państwa pragnień. Z naszej strony możemy zagwarantować indywidualne podejście do każdego Klienta i dołożenie wszelkich starań, aby zorganizowane przyjęcie było jak z bajki.

Koszt organizacji obiadu weselnego waha się między 200zł a 350zł od osoby dorosłej. Przygotowujemy także specjalne menu dla dzieci do 12 roku życia, którego koszt wynosi 50zł.

W zależności od wybranego przez Państwa pakietu cena zawiera:

– od 3 do 5 dań gorących

– przystawki zimne – ok. 10 różnych pozycji

– ciasta babci Halinki – najsmaczniejsze w okolicy

– napoje gazowane, soki, napoje gorące (goście mogą zamawiać kawę i herbatę w ilościach nielimitowanych)

– elegancką i gustowną dekorację

– pełen nadzór dyskretnej ochrony włącznie z parkingiem

Nasze menu przygotowywane jest w zależności od pory roku. Pracujemy wyłącznie na sezonowych, najwyższej jakości produktach, które są świeże i pochodzą od lokalnych dostawców. Jesteśmy otwarci na doświadczenia kulinarne naszych gości i ich propozycje w zakresie przygotowywanych dań.

Istnieje możliwość wzbogacenia podstawowego menu przyjęcia weselnego poprzez zamówienie dodatkowo:

– stołu wiejskiego

– pieczonego prosiaka

– pieczonego indyka

– dziczyzny

W zależności od pory roku jesteśmy w stanie zorganizować wesele dla różnej liczby gości:

– w okresie jesiennym i zimowym jesteśmy w stanie ugościć max 60 osób

– w okresie letnim jesteśmy w stanie zorganizować uroczystość na ok. 80 gości

Bankiet weselny będzie obsługiwany przez zespół doświadczonych kucharzy i profesjonalnych kelnerów cechujących się wysoką kulturą osobistą. Zazwyczaj jeden kelner przypada na 20-25 osób. Jesteśmy otwarci w kwestii dekoracji sali, możemy zrobić to my, jak również salę mogą udekorować Państwa floryści i dekoratorzy. Stoły zostaną ustawione według Państwa indywidualnych upodobań. Przyjęcie przy okrągłych stołach wiąże się z dopłatą adekwatną do kosztów wypożyczenia stołów.

Zaznaczamy, że istnieje możliwość negocjacji cen. Przy zawarciu umowy pobieramy zadatek w wysokości 10% kosztów organizacji wesela, jednak jest to kwota nie niższa niż 2000zł.

Przyjęcie weselne pod Warszawą to doskonały wybór. Piaseczno, Dobiesz, Góra Kalwaria to świetna lokalizacja i spokojna okolica.

Zachęcamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów.

 

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin już dziś!


winny_graz_logo