Sala weselna – okolice Piaseczna

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne znaczenie w życiu każdego człowieka ma ślub i wesele. Jeśli marzą Państwo o niepowtarzalnym przyjęciu w ogrodzie, perfekcyjnie skomponowanym menu oraz niezapomnianej atmosferze, restauracja „Winny Garaż” jest idealnym miejscem na jego organizację! Na tyle daleko, żeby odpocząć od pośpiechu miasta (okolice Piaseczna, Konstancina) i zarazem tak blisko, aby bezproblemowo dojechać.

Położona z dala od codziennego zgiełku, otulona malowniczą przyrodą, sala weselna w restauracji „Winny Garaż” czeka, aby spełnić Państwa najskrytsze marzenia. Elegancko zaaranżowane wnętrza, a także dogodna lokalizacja, w pobliżu takich miejscowości, jak Piaseczno, Góra Kalwaria oraz Konstancin Jeziorna sprawiają, że nasz lokal stanowi doskonałe miejsce na organizację wyjątkowego przyjęcia weselnego. Indywidualne podejście do każdego Klienta stwarza możliwość realizacji własnej wizji tej niezwykle ważnej uroczystości rodzinnej.

Elegancka przestrzeń wśród zieleni i kwiatów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dysponujemy specjalnie przygotowaną przestrzenią wśród zieleni i kwiatów, zapewniającą stylową i jednocześnie magiczną oprawę dla każdego wesela. Dobór odpowiednich dekoracji doda miejscu wyjątkowego klimatu i wprawi zaproszonych Gości w podniosły nastrój.

Stworzony przez nas zakątek stanowi wymarzone miejsce na niezapomniane wesele w ogrodzie. Jesteśmy doskonale przygotowani zarówno do organizacji kameralnych przyjęć, jak również większych imprez: jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa wyjątkowe przyjęcie weselne w restauracji lub w malowniczym plenerze. Zarówno wnętrze, jak i ogród możemy dopasować do indywidualnych potrzeb, tak, aby przestrzeń, w której będzie odbywać się przyjęcie weselne, spełniała wszelkie oczekiwania na ten niezwykły dzień.

Przyjęcie weselne na miarę oczekiwań

Chcąc urządzić wesele w jednej z takich miejscowości, jak Piaseczno, Góra Kalwaria czy Konstancin Jeziorna, z całą pewnością będą Państwo potrzebować kompleksowej pomocy w organizacji i obsłudze całego przyjęcia. Wieloletnie doświadczenie, a także dziesiątki przygotowanych uroczystości rodzinnych pozwoliły nam na stworzenie oferty stanowiącej odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Elegancko zaaranżowana sala weselna oraz przestrzeń wśród zieleni i kwiatów to nie jedyne, co możemy zaoferować.

Decydując się na organizację wesela w restauracji „Winny Garaż”, możecie nam Państwo powierzyć przygotowanie całej uroczystości, łącznie z zapewnieniem ozdób, kompozycji kwiatowych oraz dekoracji stołów. Oprawa estetyczna jest zawsze uzgadniania z Klientami, aby ten dzień był wyjątkowy i na długo zapamiętany przez wszystkich Gości.

Wyborne potrawy przyrządzone przez naszych kucharzy będą kusić nie tylko wyjątkowym smakiem i aromatem, ale także wykwintnym sposobem podania. Przygotowaliśmy różne propozycje dań, ale to jedynie propozycje wstępne, ponieważ jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa życzenia oraz sugestie. Indywidualnie skomponowana karta dań może idealnie wkomponować się w styl oraz charakter imprezy.

Nasza kompleksowa oferta, w zależności od wybranego pakietu, uwzględnia:

  • bogate menu składające się z posiłków gorących i zimnych (od trzech do pięciu dań gorących, ok. dziesięć różnych
  • propozycji przystawek),
  • indywidualną aranżację sali/ogrodu, dostosowaną do Państwa indywidualnych oczekiwań,
  • wyśmienite potrawy kuchni polskiej, przyrządzane wyłącznie ze świeżych, sezonowych produktów (menu jest
  • przygotowywane w zależności od pory roku),
  • możliwość wzbogacenia menu poprzez zamówienie stołu wiejskiego, pieczonego prosiaka, pieczonego indyka lub dziczyzny,
  • pełen nadzór dyskretnej ochrony wraz z parkingiem,
  • urokliwy zielony teren do dyspozycji Gości.

Nie tylko malownicze otoczenie, klimatyczne wnętrze oraz smaczna, świeża polska kuchnia decydują o zadowoleniu odwiedzających nas Gości. Indywidualne podejście do każdego wydarzenia, zaangażowanie, pełen profesjonalizm sztabu osób pracujących w restauracji „Winny Garaż” oraz wkładane serce w to, co robimy, przekłada się na to, że Goście tak chętnie do nas wracają i wspominają przyjęcie weselne zorganizowane właśnie u nas.