Sala na przyjęcia okolicznościowe

Zarówno chrzciny, jak i komunie stanowią niezwykle ważne uroczystości w życiu dzieci oraz ich rodziców. Eleganckie wnętrza restauracji „Winny Garaż” doskonale wpisują się w charakter tego typu przyjęć, a bliskość stolicy i takich miejscowości, jak Piaseczno, Góra Kalwaria oraz Konstancin Jeziorna sprawiają, że nasz lokal stanowi idealne miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w południowej części województwa mazowieckiego.

Restauracja „Winny Garaż” oferuje kompleksową obsługę i organizację przyjęć z okazji chrztu oraz komunii. Zawsze dbamy o najmniejsze detale, a nasz personel jest w stanie zorganizować dla Państwa każdy rodzaj atrakcji. Udostępniana przez nas sala na komunię i chrzciny cechuje się delikatnym i zarazem eleganckim wystrojem, który w subtelny sposób podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości.

Specjalne menu na chrzciny i komunie

Proponujemy specjalne menu okolicznościowe, które każdorazowo jest komponowane indywidualnie z Szefem Kuchni. Dania serwowane przez naszych kucharzy nie tylko wyśmienicie smakują, ale także cieszą wzrok, gdyż są podawane w wykwintnej formie. Potrawy są przygotowywane w zależności od pory roku – pracujemy wyłącznie na sezonowych produktach, pochodzących od sprawdzonych lokalnych dostawców.

Oferowana przez nas sala na przyjęcia to przede wszystkim:

  • serwis plasujący się na najwyższym poziomie, który zadba o Gości przez cały czas trwania imprezy,
  • starannie przygotowane dekoracje, które dodadzą spotkaniu niepowtarzalnego charakteru,
  • świeże i smaczne potrawy kuchni polskiej, pieczołowicie przyrządzane w oparciu o najwyższej jakości produkty,
  • ciepła, rodzinna atmosfera.

Sala na komunię i chrzciny znajdująca się w restauracji „Winny Garaż” jest każdorazowo przygotowywana według indywidualnych preferencji Klienta.

Niezależnie od tego, czy planują Państwo kameralne chrzciny w wąskim gronie rodziny czy też nieco większe przyjęcie komunijne, my postaramy się dopiąć wszystko na ostatni guzik, organizując spotkanie, które z całą pewnością na długo pozostanie w pamięci zaproszonych Gości.