Drodzy Goście,

Minął kolejny weekend, który sobie inaczej wymarzyliśmy ale zważywszy trudną sytuację, w której się znajdujemy był nadzwyczaj dobry. Działamy, przestawiliśmy produkcję na gotowanie na wynos i będziemy dalej w ten sposób pracować.

Wielkie słowa uznania i podziękowania dla naszych GOŚCI. Zawsze podkreślam, że są fantastyczni i wspaniali. Wielu z nich jest z nami od początku naszej działalności. Jak mówi przysłowie „przyjaciół poznaje się w biedzie” i właśnie dzisiaj w pełni zrozumieliśmy wartość tego przysłowia. 
Kochani, bardzo dziękujemy za słowa otuchy i pomocy w tym ciężkim okresie. Dziękujemy za Wasze zamówienia i wsparcie, bez którego nie dalibyśmy rady przetrwać. Wiele to dla nas znaczy. SERDECZNIE WAM DZIĘKUJEMY!!

W tym miejscu również ogromne podziękowanie dla całego teamu Winnego Garażu, który bez słowa zwątpienia i zawahania podjął wyzwanie i jest gotowy dalej pracować w obliczu tak ogromnego zagrożenia. Dziękuję Kamil, Galina, Lidka, Ola, Markus, Dawid i oczywiście Babcia Halinka za wasze zaangażowanie i świetną pracę. 

Jutro w poniedziałek jesteśmy dla Was od 12.00 do 18.00. Nasze aktualny jadłospis znajdziecie w zakładce MENU. Nasze dania na wynos będą codziennie w limitowanych ilościach, jednak będziemy starać się zawsze przygotowywać wiele smacznych nowości.

Zdrowia życzę i pozdrawiam
Wojtek Henszel