Konsolacje

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy specjalną ofertę kompleksowej organizacji spotkań konsolacyjnych. W ramach tej propozycji zaproponujemy Państwu odpowiednie na organizowane spotkanie menu, przygotujemy aranżację sali oraz zapewnimy dogodne ułożenie stołów.

Wiemy iż konsolacja to najbardziej trudne z spotkań rodzinnych, choć warto w tym dniu spotkać się i porozmawiać z najbliższymi osobami z rodziny i przyjaciółmi.

Pomożemy Państwu zorganizować obiad po pogrzebie, zapewniać pomoc managera oraz dopasowane menu od Szefów Kuchni.

13 + 13 =

Konsolacje w Winnym Garażu

Restauracja Winny Garaż znajduje się w bliskiej okolicy kilku głównych cmentarzy:

– Cmentarza w Parafii Św. Stanisława w Sobikowie
– Cmentarza Żydowskiego w Górze Kalwarii
– Cmentarza Rzymskokatolickiego w Górze Kalwarii
– Cmentarza w Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju w Baniosze

Położenie to sprawia, że nasza restauracja jest idealnym miejscem do organizacji spotkań konsolacyjnych i styp.

Profesjonalna obsługa i wyborne jedzenie

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy specjalną ofertę kompleksowej organizacji spotkań konsolacyjnych.
W ramach tej propozycji zaproponujemy Państwu odpowiednie na organizowane spotkanie menu, przygotujemy aranżację sali oraz zapewnimy dogodne ułożenie stołów. Spotkanie będzie obsługiwane przez zespół profesjonalnych kelnerów cechujących się wysoką kulturą osobistą, którzy uszanują ważną dla Państwa chwilę.

Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, starając się w pełni zrealizować Państwa życzenia i zaspokoić oczekiwania. Dołożymy wszelkich starań, aby organizowanie spotkania przebiegło w odpowiedniej do jego przyczyny atmosferze.

Oferujemy posiłek w dogodnej cenie oraz możliwość dobrania indywidualnie skomponowanego zestawu z napojami i ciastami. Służymy radą w kwestii wyboru odpowiednich na tę chwilę posiłków i przystawek. Zaproponujemy potrawy, które są najczęściej wybierane przez naszych gości. Przyrządzeniem wybranych przez Państwa dań zajmie się nasz doświadczony Szef Kuchni, spod którego ręki wychodzą najsmaczniejsze potrawy. Nasze menu  jest w pełni zależne od pór roku. Pracujemy tylko i wyłącznie na świeżych sezonowych produktach, które pochodzą od lokalnych dostawców. Jesteśmy otwarci na sugestie w kwestii przyrządzanych przez nas dań.

Stylowy i elegancki wystrój wnętrz, w połączeniu z profesjonalną obsługą pozwoli Państwu spędzić ten czas w adekwatnej do przyczyny spotkania atmosferze. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby całe wydarzenie przebiegło zgodnie z Państwa życzeniem. Postaramy się spełnić względem niego wszelkie oczekiwania. Będziemy czuwać nad przebiegiem całego wydarzenia i w każdej chwili służyć naszą radą i pomocą.

Idealne miejsce na kameralne spotkanie rodzinne 

Jeśli zdecydują się Państwo zaprosić na spotkanie dzieci, to naszym zadaniem będzie zadbać o ich swobodę. Zorganizujemy im czas, tak aby ich rodziców lub opiekunów odciążyć oraz żeby mogli Państwo w spokoju porozmawiać.

Restauracja Winny Garaż pod Warszawą ze względu na dogodną lokalizację jest doskonałym miejscem do organizowania konsolacji i styp. Nasza profesjonalna kadra pracownicza dołoży wszelkich starań, aby atmosfera organizowanego spotkania była odpowiednia i aby całość spotkania przebiegła zgodnie z Państwa życzeniem. Piaseczno, Dobiesz, Góra Kalwaria to miasta położone z dala od miejskiego zgiełku, co pozwoli przeżyć ważne dla Państwa chwile w ciszy i spokoju.

Zachęcamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów.